Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hrob bude brzy vykopán… – Ing. Vladimír Veselý

11. 2. 2016

„Sluníčkáři“ se činí. Jejich podpora ze strany orgánů státu evidentně sílí a nelogičnost jejich úvah dosahuje nebetyčných výšek. Bez uzardění vám tvrdí, že lékem na přelidněnost Země je nejspíše migrantská vlna, a nikoli „zwei kinder system“ v Německu. Jinak že vymře na úbytě. „Muttti“ Merkel balancuje na tenkém ledě, byvši asi vydatně podporována onou v minulém článku zmíněnou „pistolí u spánku“. Tou by mohl být údajný „kancléřský akt“, popsaný na videu https://www.youtube.com/watch?v=228mPHMkGEw, který jsem raději minule neuvedl, protože je z ruského zdroje a jinak neověřený, takže napadnutelný. Vysvětlil by však mnohé z počinů těch podporovatelů proamerické a proti vlastním občanům jdoucí politiky. Její důsledky jsou barvitě popsány na https://www.youtube.com/watch?v=Y-P8buZ5ivM, nebo https://www.youtube.com/watch?v=1TaKW3Tkwrs, případně multikulturní obohacení na https://www.youtube.com/watch?v=FJrVIC2hUek a mnoha jiných. Pokud se vám ovšem neobrazí jen povzbudivá zpráva, že tato stránka je nedostupná, zakázaná, nebo že nastala neznámá chyba. Nemohu všechny uvádět, abych nebyl kamenován „sluníčkáři“ se státní podporou.

Snad ale mohu ještě uvést názorně, jak se na současnou situaci dívají normální lidé ve světě. K nám totiž přišel tento „oběžník“ až z Austrálie:

P O Z O R ! ! ! !

V Evropě začala válka ...

● Dnešní zpráva převzata z deníku Al Ahram mluví za všechno.● Turecký novinář Mehmet Akhul přinesl autentické svědectví o plánech a jejich realizaci přímo z centra bojů takzvaného Islámského státu z oblasti střední Sýrie. Rok a půl tam působil pod jménem Mohamed Akhe jako bojovník tzv. Islámského státu (kalifátu). Sám označuje tzv. Islámský stát (ISIS) jako podvod řízený zahraniční tajnou službou. Ve vedení ISIS jsou lidé trénováni v zahraničí a někteří dokonce i takoví, co byli už zatčeni americkými vojsky v Iráku a později propuštěni. Jejich identita je poměrně málo známá a těžko zjistitelná. Uprchlická krize je podle Akhula organizovanou, připravovanou ISIS na převezení armád ISIS do Evropy. Všechny akce s dětmi a ženami jsou zastírací manévr, který má uklidnit veřejné mínění v Evropě a zvednout vlnu solidarity. Cílem mají být samozřejmě nejvyspělejší ekonomiky EU. Bojovníci ISIS mezi sebou komunikují prostřednictvím mobilních GSM telefonů v síti Spojených arabských emirátů Etisalat, které mají zaplacené přímo z ISIS. Tím je také vyřešena záhada, jak mohli takzvaní chudí uprchlíci komunikovat mezi sebou z moderních smartphonů celé týdny v roamingovém režimu, přičemž neměli peníze údajně na nic. Příkazy a velení jdou přes velitele skupin, které tvoří převážně obyvatelé Sýrie a Iráku a jedna skupina je vedena třemi muži za předpokladu, že jsou na jednom místě. Proto se takzvaní uprchlíci domáhali sami  [toho, aby mohli] rozhodova,t kde budou umístěni. Jejich taktika má začít takzvanou guerillovou válkou, což je v podstatě partyzánský způsob boje, a to bráněním veřejnému pořádku, infiltrací domácího obyvatelstva a kontaktem s již žijícími skupinami v EU. Toto je důkaz, že celý systém v EU je reprezentován zrádci, jako Merkelová, Hollande, Junckers, Faymann a ostatní, [kteří] totálně zradili Evropu a nechali ji nepřipravenou na totální válku vedenou zvnitřku. Akhul podrobně popsal organizační strukturu bojovníků tzv. Islámského státu (kalifátu) (ISIS) v Evropě. Takzvaní uprchlíci z válečných oblastí jsou ve skutečnosti bojovníci ISIS, maskovaní rodinami a dětmi, kteří navazují kontakty s již existujícími strukturami, které v Evropě již působí.

„Válka v Evropě se začala,“ prohlásil operační důstojník policejního velitelství v jižním Hesensku po rozsáhlé akci odhalující rozsáhlou síť muslimských vojenských struktur v Německu. „Toto je výsledek ranní mimořádné porady ředitelství tří sousedních spolkových zemí,“ dodal. Jeho britští kolegové podnikli po Akhulově svědectví operativní zásah, odhalující síť muslimských partyzánů v oblasti Midlands. Připravovali teroristické útoky a sabotážní akce po celé zemi, což má být začátek přenesení bojů z Blízkého východu do Evropy. Jak Akhul uvádí ve svém příspěvku v Al Ahram z dnešního rána, tzv. uprchlíci komunikují většinou přes dubajského operátora firmy Etisalat, která do dnešního oběda zablokovala několik desítek tisíc účtů, jež komunikovaly neustále jen a výhradně přes roamingové partnery v Evropě. Kontrola a odposlouchávání telefonátů začalo policejními orgány v německé spolkové zemi Hesensko, kde je nejvíce teroristických buněk, i ve Velké Británii. Podle svědectví Akhula je v Evropě odhadem více než 45 tisíc bojovníků ISIS, z nichž je přibližně 80 % aktivních. Ostatní se skrývají nebo jsou mimo kontrolu velitelů ISIS. „Maďarská armáda je ve stavu pohotovosti a připravena na násilný zásah v případě narušení hranic,“ prohlásil premiér Orbán. Mehmet Akhul je momentálně (situace v 18:30) na policejním ředitelství v Ammánu a podle mluvčího policejního ředitelství se stále neví, kdy a za jakých okolností bude propuštěn. Informace čerpáme ze zdrojů ammánské pobočky Al Jazeera i od spolupracovníků v Káhiře a Ammánu. 24 leden v 22:00 ●POSÍLEJTE DÁL, AŤ TO VÍ CO NEJVÍC LIDÍ!!! ●DO EVROPY NEJDOU ŽÁDNÍ ZOUFALÍ IMIGRANTI, PRCHAJÍCÍ PŘED VÁLKOU, ALE OTROKÁŘI A VRAZI NÁS, NAŠICH DĚTÍ A NAŠICH VNOUČAT!!!●

Je vidět, že svět na nám nakloněné straně se na věci dívá dosti reálně. Alespoň z hlediska nás, kteří v tom musíme žít. Politici nás nepodpoří, naopak rozhodují proti nám. Bránit se nemáme čím, protože my, chudáci, darujeme své zbraně bohaté Americe, pro niž je to zastaralé smetí a ráda to asi přenechá jako válečnou kořist rebelům, kteří je mohou použít i proti nám. Nakonec budeme asi nuceni požádat naše nimrody, aby jako domobrana (lepší forma milicí) chránili brokovnicemi, nabitými nezabíjejícími ptačími broky, naše hranice. Ale to už by mohlo vést až k občanské válce. A tu pochopitelně nechceme. Zato vládu, která by nebyla cizácká nebo cizině zaprodaná, ano.

Nekopejme si proto svůj hrob, ale bojujme alespoň zatím ne zcela zakázanou občanskou neposlušností! Zatím, než bude i ta u nás hrdelním zločinem.

10. 2. 2016

Ing. Vladimír Veselý

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

1054 Strafanzeigen nach Übergriffen von Köln-po masových sexuálních útocích na Silvestra v Kolíně nad Rýnem

(Von Florian Flade, Marcel Pauly, Kristian Frigelj-Die Welt, 16. 2. 2016 20:23)

1054 Strafanzeigen nach Übergriffen von Köln - po masových sexuálních útocích na Silvestra v Kolíně nad Rýnem, počet nahlášených případů neustále roste ! (A nic!): Erstmals zeigt eine Liste der polizeilichen Vorgänge aus der Kölner Silvesternacht das ganze Ausmaß der Übergriffe. Bereits am Neujahrsmorgen lagen mehr als 100 Anzeigen vor, inzwischen mehr als 1000. Delikte und Tatzeiten in der Kölner Silvesternacht. Stand: 27.01.2016, 12 Uhr - www.welt.de/politik/deutschland/article152018368/1054-Strafanzeigen-nach-Uebergriffen-von-Koeln.html : Knapp sechs Wochen nach der Silvesternacht von Köln ist die Zahl der Anzeigen wegen der sexuellen Übergriffe auf Mädchen und Frauen rund um den Hauptbahnhof weiter gestiegen. "Uns liegen bislang 1054 Strafanzeigen vor", teilte Ulrich Bremer von der Staatsanwaltschaft Köln der "Welt" auf Anfrage mit. In knapp der Hälfte der Fälle (454) geht es demnach um sexuelle Übergriffe. Mittlerweile hat die Polizei 59 Tatverdächtige ermittelt – darunter mehrheitlich Marokkaner und Algerier. 13 Personen sitzen derzeit in Untersuchungshaft. - Der "Welt" liegt eine Liste der polizeilichen Vorgänge aus der Kölner Silvesternacht vor, anhand derer sich die Ereignisse nachträglich gut dokumentieren lassen. Darin enthalten sind auch sämtliche Strafanzeigen, die bis zum 27. Januar bei der Polizei eingegangen sind. Bis zu jenem Tag waren demnach 986 Vorfälle aktenkundig geworden – von Sexualdelikten über Diebstähle und Raub bis hin zu Körperverletzungen und Beleidigungen. Aufgelistet werden auch der mutmaßliche Tatzeitpunkt und der Tatort. // Šest týdnů po masových sexuálních útocích na Silvestra v Kolíně nad Rýnem, počet nahlášených případů neustále roste a nyní již jejich počet překročil 1000 případů. Ulrich Bremer ze státního zastupitelství Kolína nad Rýnem potvrdil německému deníku Die Welt, že doposud „obdrželi 1,054 stížností“. Téměř polovina z nich (454) jsou případy sexuálního napadení, zatímco dalších 372 jsou ohlášené krádeže. Policie identifikovala 59 podezřelých, z nichž je většina marockého a alžírského původu. Nicméně, zadrženo bylo pouze 13 lidí. Prokuratura Kolína nad Rýnem tvrdí, že mezi obžalovanými je 25 Alžířanů, 21 Maročanů, 3 Tunisané, tři Němci a dva Syřané. Mezi ně patří i nezletilí a mladiství, jakož i žadatelé o azyl a nelegální přistěhovalci. Za všechny zločiny nebyl ve skutečnosti zatím nikdo obviněn. Maročan a Alžířan půjdou 24. února k okresnímu soudu v Kolíne nad Rýnem, avšak pouze za krádež fotoaparátu.
Kocourkovští učitelé: Angela táhne. V duchu své rodné Stasi, naroubované na dohody východ-západ v duchu Václava Havla, se prokázalo, že tisíce znásilnění vlastně nebylo . Dokumentace tedy kamery a foťáky byly ukradeny, aby nedej bože nezůstaly dokumenty, fakta. Státní a firemní kamery mají pečlivě vymazané záznamy, nikdo nic neví, a jedině se otevírá štvanice na zločince. Arabské kriminálníky? Ne! Paní Dr. Frauke Petry, byla kličkováním „novinářů“ policejních provokatérů známých „ochránců ústavy“ přivedena v médiích k nešťastnému vyjádření, že při obraně hranic je možné užít zbraně vojáky a policisty, myšleno v sebeobraně. Nyní hrozí paní dr. Frauke z AfD uštvání: jako v 50. tých letech ječeli mnozí bolševici a komunisté na Horákovou „psům psí smrt“ a podobná moudra. Tak asi dají dr. Frauke z politické strany AfD popravit? A za co? Kritizuje, že Německo s 2 miliony Turků, Arabů a Afričanů je na nejlepší cestě stát se „no-go zonou“ v evropském měřítku. Afrika, nefalšovaná Afrika v kdysi kulturním Německu za vedení vládou bývalé Stasi, kterou založil soudruh, co chtěl 1945 odejít do Palesatiny, pozdějšího Izraele, a dostal úkol: proměny Německa na Izrael! Čest práci soudruhům!

Merkelová končí, propaganda je prolomena, říká šéf bavorské AfD Bystroň. A toto vzkazuje do Česka ...

(Autor: EuroZprávy.cz / mu, 16. 2. 2016 14:55)

Merkelová končí, propaganda je prolomena, říká šéf bavorské AfD Bystroň. A toto vzkazuje do Česka – více zprávy ze setkání 15.2. 2016!

Aktualizováno 01.02. 01. února 2016, 10:34 — Mnichov – Český emigrant a politik Petr Bystroň stojí v čele bavorské euroskeptické strany Alternativa pro Německo (AfD). V rozhovoru pro Týden uvedl, že podle něj německá kancléřka Angela Merkelová už brzy skončí. Promluvil také o kolínských útocích a o tom, co hrozí Česku. Jeho strana AfD, stejně jako další protiimigrantská hnutí, podle něj rostou proto, že lidé s migranty získávají osobní zkušenost. „Když dlouhodobě očerňujete nějakou skupinu, míra empatie s touto skupinou roste, pokud s ní lidé mají přímý kontakt. Před dvěma týdny zveřejnil institut Emnid průzkum, podle něhož zmíněné pravidlo funguje v případě uprchlíků obráceně. Osobní zkušenost s uprchlíky má podle šetření každý třetí Němec. Proti migraci se stavějí právě lidé, kteří s uprchlíky mají osobní zkušenost," tvrdí Bystroň a dodává, že na začátku roku 2015 se proti migraci stavělo 57 procent lidí, o rok později už je to 70 procent. Podle politika je to věc propagandy. „Tvrdila, že k nám přijíždějí lékaři z Aleppa a jaderní fyzici z Damašku. Bude stačit, když je náležitě přivítáme, dáme jim kytičku a oni se budou hezky integrovat. V osobním kontaktu ale lidé zjistili, jaká je realita," uvedl v rozhovoru šéf bavorské AfD.
Zlomovým bodem pak podle něj bylo dění v Kolíně nad Rýnem. „Ukázalo se, že informace servírované lidem po několik měsíců jsou nepravdivé. Ještě horší bylo, jak vyšlo najevo, že úřady manipulovaly realitou. Měly přikázáno podobné incidenty nezveřejňovat. To snad lidi naštvalo ještě víc. Obě dvě věci způsobily naprostou explozi. Část novinářů začala psát o migrantech o 180 stupňů jinak," popisuje situaci v Německu politik. Právě tato propaganda je podle něj teď ale prolomena a kancléřku Angelu Merkelovou prý čeká rychlý konec. „Nastal konec její éry. Kdyby se 13. března nekonaly zemské volby, Angela Merkelová by už dávno padla. Potvrzují to i moje informace přímo z předsednictva bavorské CSU. Všichni její odpůrci jen čekají na volby. Nechtějí poškodit vlastní stranu tím, že by do ní nyní vnášeli hádky. To by pro CDU/CSU znamenalo ještě větší ztráty, než budou mít teď," myslí si Bystroň.
Kancléřka podle něj neapeluije na solidaritu s uprchlíky, ale doslova okolní země vydírá. Do Česka prý migranti nechtějí, protože je Merkelová pozvala do Německa, a pořád jim nechává otebřené hranice. Připomíná, že Bavorsko už dvakrát nabídlo spolkové vládě, že hraniční přechody bude kontrolovat bavorská policie. To ale spolkové ministerstvo vnitra už dvakrát odmítlo. „V této situaci žádat sousedy, aby převzali část uprchlíků, je opravdu perverze. Co by se stalo, kdybyste na ni přistoupili? Importovali byste si všechny problémy, o nichž zatím pouze čtete. Navíc by vzrostlo napětí mezi evropskými národy," vzkazuje Bystroň směrem k Česku.

PROČ NEMÁM RÁD NATO-Srbsko musí padnout na kolena /Tato věta vyklouzla Klausu Kinkelovi 24. května 1992

(Prof.Dr.Rajko Doleček,DrSc., 15. 2. 2016 15:09)

Naše kniha „INVENTURA V 89 LETECH“ (2014) měla jako podtitul „Ve stínu Balkánu“, protože značná část událostí z té knihy se odehrávala právě na teritoriu Balkánu, v oblastech obývaných srbským národem. Případné nové vydání knihy„INVENTURA V 90 LETECH“ by mohla mít jako podtitul „Proč nemám rád NATO“, vzhledem ke kriminální činnosti NATO v roce 1999 proti Svazové Republice Jugoslávii (SRJ), kdy letectvo NATO 78 dnů a nocí BEZ povolení Radou bezpečnosti OSN Srbsko + Černou Horu (SRJ) bombardovalo, tam ničilo a zabíjelo, dokonce k navršení zločinů použilo proti SRJ i ochuzený uran.- * 1. června 1925, Praha) český lékař česko-srbského původu, profesor zaměstnaný ve Fakultní nemocnici Ostrava. Od roku 1926 žil s rodiči v Bělehradě, kde jeho otec v Jugoslávii zastupoval československý koncern ČKD. Otec byl Čech a matka Srbka z Bosny. Roku 1950 promoval na Lékařské fakultě Karlovy univerzity v Praze. Celý profesní život strávil v Ostravě, nejprve jako lékař internista-endokrinolog na KÚNZ v místní nemocnici, posléze na Fakultní nemocnici Ostrava. Od roku 1970 je nositelem titulu DrSc., od roku 1993 profesor. Zabývá se hlavně klinickou endokrinologii a obezitou, endokrinologii popálenin a polytraumat. V 70. a 80. letech proslul jako autor a moderátor popularizačních zdravotnických televizních seriálů. - Ano celý profesionální život strávil v Ostravě, nejprve jako lékař Internista – endokrinolog na KNÚZ v místní posléze na Fakultní nemocnici Ostrava. V 70. a 80. letech proslul jako autor a moderátor popularizačních zdravotnických televizních seriálů. Některé vyšly i knižně. Napsal řadu beletristických knih, během válečných událostí v Jugoslávii pak Žaluji, Necenzurované obrazy z dějin jihoslovanských bratrů, Necenzurované obrazy z dějin Kosova, Hovory s generálem Mladičem (česky i srbsky), a další. Pro děti napsal ilustrovanou knihu, jako omluvu pokusným zvířátkům Příběhy strakatého Billa. V 70. a 80. letech proslul jako autor a moderátor popularizačních zdravotnických televizních seriálů, např. Nebezpečný svět kalorií, Tajemný svět hormonů, Nemoci civilizace; některé vyšly i knižně. Napsal beletristické knihy Na cestách, Dopisy z Pontu, Požehnání nahého světce, během válečných událostí v Jugoslávii pak Žaluji, Necenzurované obrazy z dějin jihoslovanských bratrů, Necenzurované obrazy z dějin Kosova, Hovory s generálem Mladićem (česky i srbsky), a další. Doma i v zahraničí publikoval 215 odborných prací, z toho 11 monografi í (dvě v USA v roce 1969 a 1990)...... (účast v zahraničním odboji v Srbsku): Srbsko musí padnout na kolena - Tato věta vyklouzla Klausu Kinkelovi 24. května 1992 v přítomnosti novinářů. Později německý novinář pan M. Thumann napsal o této větě v německém časopise Die Zeit - Válka válečných dopisovatelů (2. září 1994): "Pravděpodobně si teprve později uvědomil (Klaus Kinkel), jak osudně připomněl smutně známou reakci císaře Wilhelma II. na zprávu německého vyslance ve Vídni v roce 1914: Se Srbskem je nutno se vypořádat co nejrychleji! .... podle hesla - K čertu s fakty, pokud mýtus o nepříteli pracuje (z knihy Srbsko musí zemřít, str. 195-197)."Možná, že pánové Kinkel, Genscher, Reissmüler a spol. jsou stále ještě zasaženi komplexem méněcennosti jako Němci, protože srbská armáda, nehledě na své obrovské ztráty, významně pomohla svým spojencům porazit Německo dvakrát v dějinách, během dvou velikých válek. ..... JAK BYLO ROZBITÍ JUGOSLÁVIE FINANCOVÁNO. Během sympozia o válce na Balkáně (Jugoslávie: minulá a nynější) v Chicagu (31. Srpen-1. září 1995), pan T.W. (Bill) Carr, spoluvydavatel publikací Defence & Foreign Affairs, uvedl některé velmi zajímavé podrobnosti o financování chorvatské ozbrojené secese v roce 1991, ve svém sdělení "Německá a americká angažovanost na Balkáně: Opatrná shoda politik států?"......Když chorvatské velvyslanectví ve Washingtonu v roce 1994 informovalo pana Carra, že nic neví o této půjčce, pan Carr jim sdělil, že jim může předvést úplnou kopii smlouvy o půjčce ("Object du Financement").

Ministerstvo vnitra nezřídí azylové zařízení v bývalých Pražských kasárnách v Benešově

(Benešov 15. února (ČTK) , 15. 2. 2016 14:38)

Benešov 15. února (ČTK) - Ministerstvo vnitra nezřídí azylové zařízení v bývalých Pražských kasárnách v Benešově. ČTK to po dnešním jednání náměstka ministra vnitra Jiřího Nováčka se starostou Benešova Petrem Hostkem (ČSSD) sdělila Lucie Nováková z ministerstva. Proti případnému vybudování střediska pro běžence se v Benešově zvedla vlna odporu, místní lidé uspořádali protestní petici, pod níž shromáždili tisíce podpisů. Město má o budovu zájem, chce v ní vytvořit sociální a startovací bydlení, což podle Novákové Hostek na schůzce s Nováčkem jasně deklaroval. O převodu kasáren na město hodlá starosta v nejbližší době jednat s ministerstvem obrany. "Ministerstvo vnitra z důvodu plánovaného projektu se sociálním zaměřením rozhodnutí obce akceptovalo a pobytové středisko v objektu bývalých Pražských kasáren nezřídí," uvedla Nováková. Podle usnesení rady Benešova i zastupitelů by bylo umístění migrantů do budovy v centru města nevhodné. Poblíž jsou mateřská, základní a střední škola a internát. Vnitro dosud informace o možném zřízení střediska pro běžence v Benešově nechtělo komentovat s odvoláním na to, že jednání s městem ještě neskončila. Téma se mezitím dostalo i do Sněmovny. Poslanec Richard Dolejš minulý týden uvedl, že ministr Milan Chovanec (oba ČSSD) rozhodl o tom, že zařízení v Benešově nebude, už na konci ledna. khj dr
Kocourkovská veřejnost: 15.2.2016 v 12:12 Hlavním nástrojem k ovládání lidí v době, kdy se neválčí, je přerozdělování peněz. Odvádíme do rozpočtu EU a do dalších lokálních rozpočtů nemalé peníze, které jsou zneužívány proti nám. Pokud nejde peníze zneužít přímo, použijí se k tomu „neziskové“ organizace, ne kterých se z veřejných rozpočtů posílají miliardy. Omezme přerozdělování a posilme tím zdravý rozum. Ze svého by nikdo nesmysly nefinancoval. Na uprchlících vydělávají elity a je jim jedno, že ohrožují vlastní zem, vlastní obyvatele. Zrušme dotace na všechny projekty, které se přiživují na menšinách, uprchlících apod. a zavládne klid a zdravý rozum. Nela Lisková ....Takže vážené dámy a pánové, tito nám ochranu života, zdraví a majetku nikdy nezajistí. Tito „makají“ pro našeho úhlavního nepřítele a půjdou tvrdě proti nám, protože právě za to jsou mimo jiné i US vrahy placeni! Brzy nastane opravdový masakr a my se musíme připravit a organizovaně mu čelit. Do Evropy bude během několika týdnů vpuštěno dalších 500 000 muslimských teroristů, toto veřejně potvrdil maďarský premiér a vlastenec Orbán! Máte pořád ještě pocit, že máme čas? Tak se zamyslete například nad tím, proč umísťují vždy běžence strategicky do menších obcí a v objektech, které jsou umístěny v blízkosti škol, školek, zdravotnických a sociálních zařízení… Odpověď je snadná, protože se pohybují kolem malých dětí, které jsou snadným cílem. A v případě, že ublíží dítěti, vzbouří se rodiče a začne to pravé peklo, na které naše vláda dle svých plánů čeká. Začne občanská válka, zabíjení, odebírání dětí od rodin a perzekuce nás rodičů, nikoli muslimských úchyláků a vrahů..... I tato cílená ignorace naši vlády vůči těmto závažným rizikům je součástí plánu na efektivnější vyvraždění evropské civilizace. Co nepůjde silou, půjde ruku v ruce se závažnými onemocněními… Jedním z úkolů Národní domobrany je efektivně informovat naše občany i o těchto nepopiratelných rizicích… Musíme se spojit s okolními státy V4 a naši spolupráci vzájemně koordinovat.

Křižácké tažení blbců: Jugoslávie, NATO a západní bludy

(Dianna Johnstone - diana.josto@yahoo.fr -KC/ Kocourkov, 15. 2. 2016 9:49)

Tuto hru mohou vyhrát pouze finančníci. A pokud prohrají, dostanou prostě další žetony do další hry od servilních vlád. Slepá ulička?
Kde to vše skončí? - Mělo by to skončit jakousi demokratickou revolucí: naprostou změnou ekonomické politiky. Ale existují velmi silné důvody, proč se to nestane. Především, ve Francii neexistuje žádné politické vedení připravené a schopné vést skutečně radikální hnutí. Mélenchon má k tomu nejblíže, ale jeho strana je nová a její základna stále malá. Radikální levice je ochromena svým chronickým sektářstvím. ..... Ale i kdyby se tak stalo, základní změně brání větší překážka: Evropská unie. EU, vytvořená na oblíbeném snu o mírové a prosperující sjednocené Evropě, se změnila na mechanismus ekonomické a sociální kontroly ve prospěch kapitálu, a obzvláště finančního kapitálu. Navíc svázaného s mocnou vojenskou aliancí, NATO. Pokud by byla ponechána své vlastní vynalézavosti, mohla by Francie experimentovat s více sociálně spravedlivým ekonomickým systémem. Ale EU tu je právě proto, aby takovým experimentům zabránila.
Anglo-saské přístupy
19. října francouzský mezinárodní televizní kanál France 24 vysílal diskusi o stávkách čtyř nefrancouzských pozorovatelů. Portugalka a Ind se pokoušeli, s mírným úspěchem, pochopit, co se děje. V kontrastu s tím se dva Anglo-američané (pařížský korespondent časopisu Times a Stephen Clarke, autor 1000 let otravování Francouzů) bavili předváděním sebeuspokojivé neschopnosti pochopit zemi, o které píší pro obživu. Jejich rychlé a snadné vysvětlení: „Francouzi vždy stávkují pro zábavu, protože je to baví.“ O něco později v programu moderátor ukázal krátký rozhovor se studentem lycea, který k problematice penzí nabídl vážné komentáře. Odmlčeli se anglo-sasové? Reakce byla okamžitá. Je smutné vidět, že 18letý mladík uvažuje o penzích, když by měl myslet na holky! Takže ať již to dělají pro zábavu, nebo místo zábavy, jsou Francouzi pro Anglo-američany, zvyklé na říkání celému světu, co má dělat, absurdní. - Dianna Johnstone je autorkou Křižácké tažení blbců: Jugoslávie, NATO a západní bludy. Kontaktovat ji můžete na mailto: diana.josto@yahoo.fr - Článek French Fury in the EU Cage vyšel 21. října na serveru counterpunch.org. Překlad L. Janda. -
No a co na tučňáci v Antarktidě? -Do Argentiny emigrovaly ovce, roky těžce zkoušené v ČR: exo/exopolitik - zoofil souložil s ovcí, ta uhynula - Zoofila, který se pro své sexuální choutky ukájel na různých druzích zvířat, zadrželi policisté z Brněnska po té, co po sexu s ním uhynula jedna z ovcí a tři její jehňata ze zemědělského družstva nedaleko Ivančic na Brněnsku. Vyšlo najevo, že 33letý muž je zaměstnancem právě tohoto družstva a mimo své úchylné sexuální potřeby žil normálním rodinným životem. pondělí 9. října 2006, 13:09 – IVANČICE- "Jeho manželský život ( i exopolitický!) nepostrádal ani svou sexuální část. Ta však pro něj byla podle všeho nedostatečná. Své sexuální potřeby si chodil uspokojovat do prostor zemědělského družstva, kde už jen pohled na zvířata, o která se staral, mu většinou poskytoval kýžené uspokojení. Muž však zašel dál a v polovině letošního roku několikrát souložil s ovcemi ustájenými v areálu," uvedl Aleš Mergental z policie pro Brno – venkov. Podle něj pak jedna z ovcí, na níž se ukájel, na místě uhynula. V důsledku toho uhynula i její tři jehňata. Další vyšetřování pak ukázalo, že v minulosti ho policisté vyšetřovali pro podezření i pro opakované soulože se slepicemi. Muž nyní čelí stíhání pro týrání zvířat, za které mu hrozí až rok vězení. Podle policistů na Brněnsku jde o ojedinělý případ, který není běžný a tak se muž ještě podrobuje náročnému vyšetření psychiatrem a psychologem.

Pozvánka:

(Předseda bavorské AfD Petr Bystroň, 14. 2. 2016 18:58)

Pozvánka: Předseda bavorské AfD Petr Bystroň vystoupí v pondělí v Praze; Hovory na pravici XVII pořádá Akce D.O.S.T.
Autor článku: -rav- • 12. 02. 2016 v 10:30

PRAHA | Občanské sdružení Akce D.O.S.T. pořádá sedmnáctý diskusní večer, který je tradičně označován jako Hovory na pravici. Host následujícího setkání bude jediný a tím bude předseda bavorské zemské organizace konzervativní politické strany Alternative für Deutschland (AfD) Petr Bystroň.
Setkání nad tématem Německo na rozcestí: „Utopí se v migrační vlně? A potopí i nás?“ se uskuteční v pondělí 15. února 2015 v 18:00 v budově ČSVTS, sál 217, Novotného lávka 5, Praha.
Po vystoupení Petra Bystroně bude následovat veřejná debata na aktuální a ožehavé téma migrační vlny. Diskusi bude řídit a večerem bude provázet předseda Akce D.O.S.T. Petr Bahník.
Hovory XVII
Čtěte dále VlasteneckeNoviny.cz: