Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odmítnutí koncentráku – Euring. Dr. Bohumil Kobliha

25. 6. 2014

 

„Je-li EU dnes naděje pro naše lepší příští, zítra se pro laxnost a neopatrnost občanů či dokonce indolenci dosazených politiků může stát „žalářem národů“, jak jsme si už v Rakousku-Uhersku odzkoušeli.“

Když jsem tohle více méně instinktivní varování napsal v roce 2005 a uvedl ve své knize „Šest dní, kdy národ věděl“ (str. 107), ještě jsem si ani sám sobě nepřipouštěl, že za celým humbukem a opentlováním EU může být dávný sen megalomanů hrubě opanovat celou Evropu a svět.

Je až neuvěřitelné, jak se pravé cíle EU odhalily a prokázaly v omezování svébytností národů. V prvé řadě je to markantní nakomandování „poddaných“ národů do společné měny € !!! Můžeme jen pochválit bankovní prozíravost (jen?) a hrdost Británie, že si zachovala svoji starou, dávnou libru (₤), a snad jen díky páně Klausově anglofilství, že pro nás zůstala koruna. Dnes lze nazírat, že po této stránce jsou na tom lépe národy Britského Commonwealthu (bývalé kolonie) než státy EU. Není nutno velice dokládat, vždyť na každém obalu výrobků můžeme číst, jak EU centralisticky řídí výrobu potravin a co a jak mají obsahovat. Národní, specifické chuti, tradice, neřku-li sama výroba a technologie jsou omezovány. Jsme vědecky manipulováni. Gigantické lži jako před II. světovou válkou (např. že Československo ubližuje německým menšinám atd.) a jimi podložené „bezpečnostní zásahy“ nás v budoucnu neminou. Bankéři světa prostřednictvím agilní Angely Merkelové ovládli Evropu eurem (€) a chtějí dokonce budovat evropskou armádu, jako by k ujařmování obyvatel nestačilo samo NATO.

Je cosi zdegenerovaného a nezdravého ve velkopanském nazírání mocných vůbec a zejména onoho německého „Herrenvolku“, jak nám představují u nás denně potomci Němců z našeho pohraničí či henleinovských ordnerů a v EU reprezentované tahy paní Merkelové.

Do podvědomí a mysli občanů se ale vstupuje v daleko větší šíři, než si připouštíme. Už v americkém československém exulantském Nedělním Hlasateli z 29. června 1997 (!) píše v eseji „Nebezpečné souvislosti“ filozofka Marie Lesná: „20. století je přímo dokladem zneužívání umění, vědy, techniky i sportu v neprospěch člověka, v neprospěch života na této planetě…“ Tehdy se ještě váhavě uvažuje „…o zneužití umění, měnového fondu (!), ekonomiky a genetiky…“ Lesná si všímá i všech dalších forem kultury, kde „…plynou velké šance psychologické války…“ My můžeme přidat, že k tomu patří i zneužívání módy a propašovávání obdivu k americkému způsobu života. Každý nosí „texasky“, lidové montérky kovbojů, a ani si neuvědomuje, že jsou nástrojem k vedení myšlení a jeho zplošťování a ke „zglajchšaltování“.

Má nám uniknout bankéřsky vymyšlený trend „teenagerů“, mladistvých pod dvacet? Ten jim přece slouží v několika směrech. Především k tlaku na nevyspělé (kde není ještě vyvinut smysl pro úměrnost), nakupovat stále nové, což usměrňuje myšlení k marnivosti a plytkosti. Škemrání v rodině nepřímo vyvíjí nátlak na rodiče, aby otevírali své peněženky. „Móda“ pomáhá točit kola průmyslu ješitnosti a omezuje individualitu.

Autorka Lesná si všímá, z čeho plynou velké šance psychologické války: „Dnešní psychologická válka je proto totální, poněvadž zahrnuje do svého bojového arzenálu všechny prostředky, jimiž disponuje současná kultura. Počítá s hudbou, výtvarným projevem, ekonomikou, měnovým systémem, s médii i počítačovou technikou.“

Proto, aby komando Bankéřů světa bylo postupně prosazováno, slouží zkušenosti nacistů. Nikdo nevládl propagandou lépe než Třetí říše. Proto se Německo hodí Bankéřům světa, aby řídilo Evropu! A samozřejmě dosud byla výborným jejich „koněm“ tvrdě autoritativní Angela Merkelová.

Německo má také zkušenosti se zřizováním a řízením koncentračních táborů. Tedy: bylo-li staré Rakousko „žalářem národů“, dnes bude EU sloužit jako systém koncentračních táborů se vším všudy. Včetně technik postupného vyhlazování neposlušných národů, podobně jako byli likvidováni jednotlivci. Připomeňme rozbití Jugoslávie a použití vypotřebovaného uranu v bombách NATO. Radioaktivita působí po generace…

Tedy: bylo-li pravdou, že za čtyři roky „aktivity“ v německých koncentrácích bylo záměrně vyhlazeno šest milionů Židů, je jistě možné s novými nástroji postupně likvidovat celé národy a rasy v poměrně krátké době několika generací. Do technik likvidací můžeme zahrnout genetické modifikace a jiné „praxe“!

Že to není možné?!

Odpovězme: byla-li zrůdná Třetí říše, nebude o nic méně perverzní ta Čtvrtá. To samozřejmě cítí občané celé Evropy. Proto v právě završených volbách do Evropského parlamentu zvítězili ti s trendem/cílem EU opustit. Nejvíce udivili konzervativní Britové, když volili protievropský UKIP a likvidovali prakticky kandidáty tradiční Konzervativní strany. Ale i Francie, kde zvítězila údajně rasistická Front National Marine Le Penové, řekla své.

Tedy by se zdálo, že EU nemá dlouhý život před sebou, ale pozor! Mají-li Bankéři světa zvládnuty cestičky, jak věci „legálně“ zmanipulovat ve věcech finančních, tak jsou připraveni profesionálně likvidovat či rekvírovat/zkonfiskovat (viz níže) to, čeho občané Evropy chtějí dosáhnout. Paní Merkelová připravila k prostrkání do pozice prezidenta Evropské komise Němce přefiltrovaného přes Lucemburk – pana Jean-Claude Junckera. Ten je, dle západního tisku, otaxován za tvrdošíjnějšího federalistu, než je Merkelová.

Znamenitý analytik Dominic Lawson v The Sunday Times (dále jen ST) z 8. června 2014, v eseji „In the war rooms of Brussels your vote has just been conscripted“ (V hlavním stanu Bruselu vaše hlasy byly právě zrekvírovány/zkonfiskovány) popisuje detailně, jak metodou „bloku“ přes centrálně pravicové seskupení (EPP) v Evropském parlamentu byl jejich kandidát Juncker prosazen. Pro své osobní kvality není přijatelný pro celou řadu evropských politiků, včetně britského premiéra Camerona. Ten se svou osobní intervencí u paní Merkelové snaží Junckera vyřadit z nominace. Zdůvodnění bylo rovněž v ST z 8. 6. 2014 (Plot to freeze out „Kunck the drunk“ – Plot vymrazit „Juncka opilce“). Cameron pohrozil dokonce, že bude-li dosazen „Junck opilec“, on, Cameron, urychlí v Británii referendum k výstupu Velké Británie z EU. Cest do katastrof si Evropa užila už dost!

Situace je tedy více než vážná a cítíme mrazení na hřbetě. Stačí si připomenout, jak ti v nablýskaných holínkách s bičíky procházeli koncentráky a ukazovali na ty, kteří mají být likvidováni. Děkuji, nechci…!

Tedy: ne a opět ne – ke Koncentráku národů!

Londýn, 16. června 2014

 

Euring. Dr. Bohumil Kobliha

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

The Daily Mail title is: “DNA tests reveal ‘Hitler was descended from the Jews and Africans

(Daily Mail, 26. 6. 2014 18:58)

A reader asked about the bizarre story of Adolf Hitler having “non-Aryan” ancestry. Specifically, The Daily Mail title is: “DNA tests reveal ‘Hitler was descended from the Jews and Africans he hated.’” Since it’s a British newspaper I frankly wouldn’t put it past them to simply pass along a hoax…but I think if they were going to do that they would have said it was the Cohen Modal Haplotype. The article claims that Hitler’s Y lineage was haplogroup E1b1b (all biological descendants of the same common male ancestor through the direct patriline will carry this set of Y chromosomal markers). This is really vague, as the haplogroup has many subclades. Obviously if you pull the lens far back enough you’ll find a phylogeny where Hitler and Jews and/or Africans are within the same clade. Dienekes notes that this is not a rare haplogroup. It is correct that if one is an Ashkenazi Jew the odds of one carrying this haplogroup are much higher. But, it is not necessarily entailed from this that one is likely to be an Ashkenazi Jew if one carries this haplogroup (or is of Ashkenazi Jewish descent).