Jdi na obsah Jdi na menu
 


Souhrnná zpráva o stavu České republiky očima nezmanipulovaných občanů

7. 1. 2018

Ááá … už slyším řev pražských kavárenských povalečů a vyznavačů temného slunce: „Tihle tzv. nezmanipulovaní, to jsou samí rasisti, náckové, islamofobové, Putinovi agenti, rusofilové, konspirátoři, dementi atd.“ A jsem za to docela rád, neboť takováto visačka od morální žumpy společnosti dává nám všem, kterým média nedokázala vymydlit mozek tak, aby lásku k vlasti nahradili její zradou, jedinečný punc důvěryhodnosti. 

Nechť však každý sám posoudí, nakolik se následující řádky shodují s realitou každodenního života a nakolik se přiblížil čas všech časů, kdy budeme muset provést generální úklid v Augiášově chlévu zvaném Moderní politika. Ostatně, když nám masmédia mohou servírovat neskutečné lži, proč bychom nemohli sami sobě tiše prezentovat skutečné pravdy?

Český stát, coby instituce ovládaná politicko-ekonomickými mafiemi, jednostranně vypověděl svým občanům společenskou smlouvu, přestal plnit své základní poslání, dál a dál se vyvléká z povinností, dávajících smysl jeho existenci. Redukuje vše, co má občanovi z jeho daní a poplatků vracet, a nutí ho, aby si na všechno připlácel, ačkoliv to ve skutečnosti zaplatil už několikrát. Šikanuje a okrádá každého, kdo tvoří hodnoty, aby dokázal uživit obludného parazita byrokracie, politikokracie a fízlokracie. Že maluji čerta na zeď? Nuže, pokračujme – nejprve připomenutím tvrdé reality a pak životodárnou koupelí v pramenech naděje! 

Mafiánská politika se stala rakovinou společnosti. Pronikla do všech oblastí života, kontroluje legislativu, justici, exekutivu, ekonomiku, kulturu i školství. Bez politických konexí nelze získat granty, vyhrát veřejnou zakázku či výběrové řízení na úředníka. Na druhé straně s podporou politiků lze Ing. Oldřich Lukáš, sdružení Lidé lidem ekonom, ekolog, etikolog, pedagog, spisovatel dostat vysokoškolský titul za dva měsíce, přihlásit se do soutěže s neexistující firmou, poslat obrovské peníze na zcela nesmyslné projekty společnostem, o nichž nikdo netuší, kdo je vlastní. Symbolickým zastřešením mafiánského vývoje se stala Klausova amnestie, která zastavila stíhání nejhorších privatizačních zločinců a znemožnila statisícům obětí domáhat se náhrady škod. 

Demokracii už máme dvojí: ta první je pečlivě uschována v Ústavě, ta druhá je halasně vyřvávána vlastizrádci a těmi, kteří chtějí zničit naši společnosti a vymazat ČR z mapy světa. Ta první pochází z lidu země a deleguje na vrchnost velikou odpovědnost. Ta druhá pochází od vrchnosti, přisvojuje si neomezené pravomoci a deleguje na poddané obrovské povinnosti. Ta první ctí vlast, rodinu, člověka i přírodu; ta druhá se modlí ke zlatému teleti zisku, moci a kariéry. Ta první ctí svědomí, čest, odpovědnost, pokoru, skromnost a lidství; ta druhá adoruje bezohlednost, zradu, devastaci odvěkých hodnot, drancování, zlodějinu, lež, rozbíjení společnosti, závist a nenávist. Ta první se jmenuje DEMOKRACIE; ta druhá FAŠISMUS. Zatímco ta první mlčí, ta druhá na ni ukazuje a řve: „Fašisti!“

S pravdou a lží je to stejné. Morálně nemocní mocní mají jediný cíl: „Urvi, co se dá, na úkor kohokoliv, vyplundruj i budoucnost této země!“ Jejich aktivity mají společný základ: „Co slovo, to lež, co slib, to podvod, co čin, to zločin!“ Převrátili význam slov, zlo se stalo dobrem, tma světlem, invaze obohacením, vlastizrada vlastenectvím. Zneužijí cokoliv ve jménu svých temných cílů. Ty, co říkají pravdu, pronásledují jako škodnou. 

Spravedlnost už máme také několikerou. Jednu, tu deklarovanou; druhou, tu skutečnou. Rozdíl mezi nimi tkví jen v tom, komu a čemu slouží. Ta opravdová odumírá v záplavách paragrafů; ta druhá se rodí v lůně moci a mamonu. Ta první živoří a slouží bezmocným; ta druhá kvete a slouží mocným. 

V její režii se právo stalo otrokem moci a spravedlnost služkou peněz. Miliony osudů zničených justiční a exekutorskou mafií jsou důkazem. Zločinci v talárech devastují dobré jméno justice a poctivou práci ostatních kolegů, pletou si nezávislost soudů s doživotní imunitou nad pácháním justičních zločinů. V Mostě odsoudili člověka, který v celé ČR bojuje s OSPODem za práva dětí, a to pro znásilnění nevlastní dcery, ačkoliv lékaři zjistili, že je panna. V Plzni udělali z podnikatele, kterému vykradli prodejnu, zločince a poslali ho do exekucí, ačkoliv se pachatel přiznal. Mafie chrání ty, kteří zákon porušují, a trestá ty, kteří ho ctí. Výchovný systém „obohacujeme“ o multi-kulti deviace a současně stíháme šiřitele tradičních ne-multi-kulti hodnot. Do školství implantujeme sexuální úchylnosti, a zároveň kriminalizujeme obyčejné dvoření a flirtování. Česká spravedlnost zjevně používá dvojí metr, díky čemuž se moc mocných stala prokletím bezmocných. Důkazů je bezpočet, nikoho však nezajímají. 

Justice, která by měla bdít nad rozvojem společnosti, se tak stává nástrojem její destrukce. Stále zřetelněji se v ní projevují indicie zločinecké organizace, která umožňuje šíření úředního, justičního a ekonomického terorismu, rozkrádání majetku země, obcí i jednotlivých občanů. Zločinci si vyhlídnou oběť, tu pak křivě obviní, následuje předběžné opatření, exekuce, přeprodávání pohledávek, a než se oběť naděje, stává se sama „zločincem“, kterému rozbijí rodinu a seberou, co se dá. Léta se pak může soudit o svá práva, jenže jak, když mezitím přijde o vše, zhroutí se, skončí pod mostem či v blázinci, anebo umře? Věznice se plní lidmi, kterým společnost sebrala veškerý majetek a nedala jim jakoukoliv šanci živit se poctivě. Tisíce sebevražd zoufalých lidí, rozvoj hazardu, prostituce, obchodu s drogami a bílým masem jsou smutnými důkazy hrůzovlády morálního odpadu společnosti, který sám sebe nazývá elitou. Trestní oznámení na mafiány a zkorumpované právníky, soudce či soudní znalce policie rovnou odkládá a vykazuje tak pokles kriminality, ačkoliv opak je pravdou. 

Stávající systém, prorostlý klientelismem a mafiánskými strukturami, je nereformovatelný, na hluboce kontaminované půdě prostě nic zdravého nevyroste. Aby si uchoval moc, rozpoutal největší bitvu o lidskou mysl, hodnoty a svědomí. Zmocnil se médií, aby zakryl duchovní vakuum systému, který vytvořil k obrazu svému, a předal je do služeb dekadentní západní propagandy. Role rodiny, muže a ženy jsou vyvraceny z odvěkých kořenů, historie překrucována, úcta k domovině zesměšňována. Přisluhovači tohoto sebevražedného systému uměle polarizují společnost, aby energii reformátorů neutralizovali v tichém bratrovražedném či sebezáchovném boji. Proto musí být tento systém odstřižen a nahrazen novým, který se stane jeho etickým opakem. 

Přibývá parazitů a také otroků, kteří je živí. Jedni si chtějí užívat, aniž by sebeméně pracovali, a tak ostatní musí pracovat, aniž by si sebeméně užívali. Napětí ve společnosti dál nezadržitelně roste, plamínek občanské nespokojenosti mohutní a blíží se k roznětce, která může vyvolat netušenou společenskou explozi a změnit zotročené a zdecimované občany v extrémisty, ne-li teroristy. Mocní tohoto státu by si měli ve vlastním zájmu uvědomit, že čím ničivější tlak na občany vyvinou, tím silnější a nebezpečnější reakce bude následovat! 

Moc nad zemí Českou uchvátil Homo Egoisticus (Člověk sobecký). Tento tvor bez páteře a svědomí si neumí představit život bez politiky, protože zná jen politiku bez života, moc lásky vyměnil za lásku k moci. Nevěří v hodnoty ukryté v lidském nitru, protože uctívá jen hodnoty bez obsahu a lidství. Pomoc a součinnost změnil v moc a nečinnost, soucit v bezohlednost, moudrost ve vychytralost, pokoru v pýchu, rozdávání v rozkrádání, pravdu v lež, lásku v nenávist. Při plném vědomí vypíná svědomí a žije v morálním bezvědomí, jeho ego vzkvétá a duše odumírá. Ve jménu zisku s chutí zadupal do země etický odkaz, prověřený generacemi našich předků. A zaprodává i naši vlast a budoucnost našich dětí. Ale právě proto se Homo Egoisticus stává katem sám sobě! Neboť zákony života dlouhodobě ignorovat nelze.

JAROSLAV POPELKA 

(pravyprostor.cz, 3. 1. 2018)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář